ارسال اولین محموله آزمایشی افغانستان به کشور هندوستان از طریق بندر (چابهار )

Anwar Yaqoubi
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۵
chabahar

جلسه كه به منظورهماهنگی بیشتر در قسمت ارسال اولین محموله آزمایشی افغانستان به هندوستان و برگشت آن و نیز ترانزیت به کشور های آسیای میانه از طریق سرحد نیمروز الی بندر چابهار و از این بندر الی بندر نندرا و نواز شیوای شهر ممبی کشور دوست هندوستان زیر چتر سیستم تیر، تحت ریاست محترم امام محمد وریماچ معین مالی و اداري وزارت ترانسپورت با اشتراک نماینده گان محترم اداره امورریاست جمهوری ، وزارت های امور خارجه، امور داخله، مالیه، صنعت و تجارت، پولیس سرحدی، اتاق تجارت وصنایع، اتاق تجارت بین المللی و نماینده با صلاحیت شرکت نعمان حکمت که عملیات این انتقالات را بدوش دارد. در وزارت ترانسپورت دایر گردید.
آقای وریماچ معین مالی و اداری وزارت ترانسپورت ضمن ابراز قدر دانی از اشتراک کننده گان این جلسه در مورد پلان ارسال محموله آزمایشی افغانستان به هندوستان صحبت نموده از آماده گی های کامل این وزارت درعملی ساختن این روند خبر داد . 
در اخیر بعد از بحث های همه جانبه میان اشتراک کننده گان جلسه شرکت نعمان حکمت آماده گی این شرکت را جهت انتقال کالا به تعداد 100 کانتینر در روز ابراز داشته و از کرایه گرفتن یک کشتی در بحیره هند و خلیج فارس بخاطر انتقال اموال تجارتی افغانستان به آسیای جنوبی وبر عکس آن الی آسیای مرکزی به اشتراک کننده گان اطمینان داد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۵
Background image

ارسال اولین محموله آزمایشی افغانستان به کشور هندوستان از طریق بندر (چابهار )

جلسه كه به منظورهماهنگی بیشتر در قسمت ارسال اولین محموله آزمایشی افغانستان به هندوستان و برگشت آن و نیز ترانزیت به کشور های آسیای میانه از طریق سرحد نیمروز الی بندر چابهار و از این بندر. . .

شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱
Background image

محترم ويس سلطاني رئيس عمومي ترانسپورت زميني جهت بازديد از وضعيت ترانسپورت و نيازسنجي به ولايت سمنگان سفر نموده با محترم صفت الله سمنگاني معاون و سرپرست مقام ولايت ملاقات نمود.

 

محترم ويس سلطاني رئيس عمومي ترانسپورت زميني جهت بازديد از وضعيت ترانسپورت و نيازسنجي به ولايت سمنگان سفر نموده با محترم صفت الله سمنگاني معاون و سرپرست مقام ولايت ملاقات نموده از. . .

شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۹:۳۷
Background image

به اساس هدايت رهبري وزارت ترانسپورت، محترم ويس سلطاني رئيس عمومي ترانسپورت زميني در جريان سفرشان به ولايت بلخ، بعداز ملاقات با روسا و مسولين شركت ها و اتحاديه هاي ترانسپورتي، جهت نيازسنجي و ايجاد تسهيلات و كنترول از تمام بنادر ترانسپورتي ديدن نمود.

آقاي سلطاني بعد از شنيدن مشكلات و پيشنهادات مامورين در بخش عرضه خدمات ترانسپورتي، جمع آوري عوايد ترانسپورتي و ايجاد سيستم ها جديد ترانسپورتي به رئيس تنظيم ترانسپورت بلخ وظيفه سپرد تا به. . .

BACK TO NEWS