اشتراک و حضور نامزد وزیر وسرپرست وزارت ترانسپورت در جلسه کمیسیون مواصلات و مخابرات ولسی جرگه

Ali Muhsin
دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۹:۲۷
1
قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت که به دعوت ریاست کمیسیون مواصلات و مخابرات ولسی جرگه در جلسه حضور یافته بود، در رابطه به مشکلات ترانسپورتی در بندر تورخم، چمن، آتشه های ترانسپورتی و تصدی ملی بس بود به پرسش های ریس و اعضای کمیسیون یاد شده پاسخ ارائه نموده، نقش ونظارت این کمیسیون را جهت اصلاحات از کارکردها و تطبیق برنامه های کاری وزارت، مؤثر خوانده در قسمت عملی ساختن برنامه ها و پلان های وزارت ترانسپورت، نظریات، پیشنهادات وحمایت کمیسیون یاد شده ونمایندگان محترم مردم را مهم دانست.
در همین حال محترم محمد اکبر سلطان زاده رئیس کمیسیون مواصلات و مخابرات ولسی جرگه و اعضای محترم این کمیسیون پاسخ های جناب ذکی را قناعت بخش خوانده، از طرح و برنامه های آقای ذکی در بخش اصلاحات و عرضه خدمات ترانسپورتی استقبال نموده در قسمت عملی سازی آن وعده همکاری داد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۸ - ۱۴:۵۳
Background image

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۷ شوال ۱۴۴۳

به اساس پیشنهاد سرپرست وزارت ترانسپورت و هوانوردی و حکم رئیس‌الوزرا، ۹ تن از رؤسای جدید، امروز در سالن جلسات این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۱۲:۲۷
Background image

قابل توجه مسافرین محترم سکتور کابل - مشهد!

پرواز های کابل – مشهد توسط شرکت هوایی آریانا افغان آغاز می گردد. قرار است اولین پرواز این شرکت هوایی روز جمعه ۱۶ ثور ۱۴۰۱ در این سکتور صورت گرفته و بعد از تاریخ متذکره هفته سه پرواز به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۶ - ۱۰:۵۳
Background image

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی
وزارت ترانسپورت و هوانوردی همراه با نمایندگان وزارت های عدلیه، صنعت و تجارت، مالیه و اداره نورم و استندرد، ریاست ترافیک و ریاست. . .

BACK TO NEWS