اطلاعیه ریاست حفظ و مراقبت سالنگ های اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت

Ali Muhsin
agahi.

هموطنان گرامی اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت کار ترمیماتی 30 کیلومتر سرک سالنگ شمالی را به تاریخ 29/5/1398 آغاز مینماید، به منظور اینکه در جریان کار پروژه متذکره سکتگی رونما نگردد از هموطنان عزیز و راننده گان محترم که از مسیر شاهراه سالنگ رفت و آمد مینمایند خواهشمندیم مطابق این اطلاعیه سفر خویش را تنظیم نمایند.

1: برای وسایط باربری که از شمال به جنوب در حرکت می باشند از ساعت 6 شام الی 6 صبح به روز های طاق (یکشنبه شب، سه شنبه شب، پنجشنبه شب و جمعه شب) اجازه عبور داده می شود.

2: برای وسایط باربری که از جنوب به شمال در حرکت می باشند از ساعت 6 شام الی 6 صبح به روز های جفت (شنبه شب، دوشنبه شب و چهارشنبه شب اجازه عبور داده می شود.

3: وسایط مسافربری در ساحه کاری برای مدت کوتاه متوقف می گردد و در صورت ضرورت با رهنمایی مؤظفین اجازه عبور داده خواهد شد.

4: برای وسایط باربری از طرف روز ( از ساعت 6 صبح الی 6 شام) به شمول روز های جمعه اجازه رفت و آمد داده نمی شود.
هموطنان گرامی و مسافرین محترم مطلع باشند.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۲
Background image

پیام تسلیت و همدردی وزیر ترانسپورت بخاطر درگذشت وزیر پیشین وزارت معارف

با تاسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که دکتور اسدالله حنیف بلخی وزیر پیشین وزارت معارف ج.ا.ا و از جمله شخصیت های ارزشمند کشور ، در اثر بیماری که عاید حال شان گردیده بود دار فانی را وداع گفته . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۷ - ۱۰:۰
Background image

اطلاعیه!

قرار بود امروز سه شنبه هفتم عقرب سال روان قرار داد سه پروژه انکشافی در وزارت ترانسپورت به امضا برسد، این برنامه نظر به بعضی مشکلات پیش آمده به تعویق انداخته شد. خبرنگاران محترم مطلع . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۴:۴۴
Background image

اطلاعیه اداره ملي سرکها!

ریاست لابراتوارهای اداره ملی سرکهای وزارت تراسپورت در نظر دارد تا شرکت های لابراتواری را به دو بخش ذیل ۱:جیو تکنیکل ۲: آزمایشات مواد ساختمانی درجه بندی نماید.

این ریاست از آن عده شرکت . . .

بازگشت به اطلاعیه ها