اطلاعیه ریاست حفظ و مراقبت سالنگ های اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت

Anwar Yaqoubi
agahi.

هموطنان گرامی اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت کار ترمیماتی 30 کیلومتر سرک سالنگ شمالی را به تاریخ 29/5/1398 آغاز مینماید، به منظور اینکه در جریان کار پروژه متذکره سکتگی رونما نگردد از هموطنان عزیز و راننده گان محترم که از مسیر شاهراه سالنگ رفت و آمد مینمایند خواهشمندیم مطابق این اطلاعیه سفر خویش را تنظیم نمایند.

1: برای وسایط باربری که از شمال به جنوب در حرکت می باشند از ساعت 6 شام الی 6 صبح به روز های طاق (یکشنبه شب، سه شنبه شب، پنجشنبه شب و جمعه شب) اجازه عبور داده می شود.

2: برای وسایط باربری که از جنوب به شمال در حرکت می باشند از ساعت 6 شام الی 6 صبح به روز های جفت (شنبه شب، دوشنبه شب و چهارشنبه شب اجازه عبور داده می شود.

3: وسایط مسافربری در ساحه کاری برای مدت کوتاه متوقف می گردد و در صورت ضرورت با رهنمایی مؤظفین اجازه عبور داده خواهد شد.

4: برای وسایط باربری از طرف روز ( از ساعت 6 صبح الی 6 شام) به شمول روز های جمعه اجازه رفت و آمد داده نمی شود.
هموطنان گرامی و مسافرین محترم مطلع باشند.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۳:۴۱
Background image

اطلاعیه ریاست حفظ و مراقبت سالنگ های اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت

هموطنان گرامی اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت کار ترمیماتی 30 کیلومتر سرک سالنگ شمالی را به تاریخ 29/5/1398 آغاز مینماید، به منظور اینکه در جریان کار پروژه متذکره سکتگی رونما نگردد از . . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۱:۳۲
Background image

آگهی ریاست حفظ و مراقبت سالنگها اداره ملی سرکها

از اینکه کار اسفالت ریزی پروژه سالنگ شمالی آغاز گردیده است به اطلاع عموم هموطنان عزیز و رانندگان محترم رسانیده میشود که رفت و آمد خویش را مطابق این آگهی تنظیم و در تطبیق آن با مسئولین . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۰:۳۸
Background image

اعلامیه وزارت ترانسپورت به مناسبت روز ملی‌ بیرق

هیئت رهبری و کارمندان وزارت ترانسپورت، هفتم اسد روز ملی بیرق را به کافه ملت افغانستان تبریک و تهنیت گفته، این روز را‌ گرامی می دارند. پرچم افغانستان نماد عبور از روزگار سیاه، بدبختی، . . .

بازگشت به اطلاعیه ها