اعلامیه مطبوعاتی وزارت ترانسپورت

Anwar Yaqoubi
landon.

دومین نشست تجاری میان افغانستان و بریتانیا ۲۲ میزان سال روان با اشتراک مقامات دولت جمهوری اسلامی افغانستان، دولت شاهی بریتانیا و سرمایه گذاران داخلی و بین المللی در شهر لندن برگزار گردید.

این نشست به هدف توسعه روابط تجارتی میان دو کشور، ارایه فرصت های جدید سرمایه گذاری و ایجاد فرصت بینظیر جهت تقویه و استحکام روابط تجارتی میان سکتور عامه و خصوصی این دو کشور برگزار گردید. در جریان این نشست محترم انجنیر یما یاری وزیر ترانسپورت فرصت های سرمایه گذاری در سکتور ترانسپورت افغانستان را به سرمایه گذاران دولتی و خصوصی کشور بریتانیا تشریح نمودند.

وزیر ترانسپورت حمایت قاطع جمهوری اسلامی افغانستان را برای اشتراک کنندگان جهت سرمایه گزاری در این برنامه ها اعلام نمود. قابل ذکر است که برنامه های پیشکش شده دومین نشست تجاری در قالب مشارکت عامه و خصوصی (PPP) قابل تطبیق بوده و جایگزین مناسب برای سرمایه گذاری در بخش زیربنای کشور محسوب می گردد.‎

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۲
Background image

پیام تسلیت و همدردی وزیر ترانسپورت بخاطر درگذشت وزیر پیشین وزارت معارف

با تاسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که دکتور اسدالله حنیف بلخی وزیر پیشین وزارت معارف ج.ا.ا و از جمله شخصیت های ارزشمند کشور ، در اثر بیماری که عاید حال شان گردیده بود دار فانی را وداع گفته . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۷ - ۱۰:۰
Background image

اطلاعیه!

قرار بود امروز سه شنبه هفتم عقرب سال روان قرار داد سه پروژه انکشافی در وزارت ترانسپورت به امضا برسد، این برنامه نظر به بعضی مشکلات پیش آمده به تعویق انداخته شد. خبرنگاران محترم مطلع . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۴:۴۴
Background image

اطلاعیه اداره ملي سرکها!

ریاست لابراتوارهای اداره ملی سرکهای وزارت تراسپورت در نظر دارد تا شرکت های لابراتواری را به دو بخش ذیل ۱:جیو تکنیکل ۲: آزمایشات مواد ساختمانی درجه بندی نماید.

این ریاست از آن عده شرکت . . .

بازگشت به اطلاعیه ها