اعلامیه وزارت ترانسپورت به مناسبت روز ملی‌ بیرق

Ali Muhsin
bairaq

هیئت رهبری و کارمندان وزارت ترانسپورت، هفتم اسد روز ملی بیرق را به کافه ملت افغانستان تبریک و تهنیت گفته، این روز را‌ گرامی می دارند. پرچم افغانستان نماد عبور از روزگار سیاه، بدبختی، رنج و مشقت به آبادانی و توسعه‌ء است که با قربانی‌ها، جانفشانی‌ها و مبارزات سالیان متمادی مردم دلیر افغانستان شکل گرفته است.

همان‌طوری‌که بیرق ما همواره نشانه همبستگی، اتحاد و یک‌پارچه‌گی مردم ما بوده است؛ آرزو داریم گرامی داشت از این روز، شهروندان افغانستان را بیشتر از بیش دور هم جمع کرده و الگویی باشد برای مبارزات و افتخارات همیشگی در راستای حفظ ارزش‌های ملی کشور.
بیرق ما نماد غرور ملی ماست.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۴:۲
Background image

پیام تسلیت و همدردی وزیر ترانسپورت بخاطر درگذشت وزیر پیشین وزارت معارف

با تاسف فراوان اطلاع حاصل نمودم که دکتور اسدالله حنیف بلخی وزیر پیشین وزارت معارف ج.ا.ا و از جمله شخصیت های ارزشمند کشور ، در اثر بیماری که عاید حال شان گردیده بود دار فانی را وداع گفته . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۷ - ۱۰:۰
Background image

اطلاعیه!

قرار بود امروز سه شنبه هفتم عقرب سال روان قرار داد سه پروژه انکشافی در وزارت ترانسپورت به امضا برسد، این برنامه نظر به بعضی مشکلات پیش آمده به تعویق انداخته شد. خبرنگاران محترم مطلع . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۴:۴۴
Background image

اطلاعیه اداره ملي سرکها!

ریاست لابراتوارهای اداره ملی سرکهای وزارت تراسپورت در نظر دارد تا شرکت های لابراتواری را به دو بخش ذیل ۱:جیو تکنیکل ۲: آزمایشات مواد ساختمانی درجه بندی نماید.

این ریاست از آن عده شرکت . . .

بازگشت به اطلاعیه ها