اعلامیه وزارت ترانسپورت به مناسبت روز ملی‌ بیرق

Anwar Yaqoubi
bairaq

هیئت رهبری و کارمندان وزارت ترانسپورت، هفتم اسد روز ملی بیرق را به کافه ملت افغانستان تبریک و تهنیت گفته، این روز را‌ گرامی می دارند. پرچم افغانستان نماد عبور از روزگار سیاه، بدبختی، رنج و مشقت به آبادانی و توسعه‌ء است که با قربانی‌ها، جانفشانی‌ها و مبارزات سالیان متمادی مردم دلیر افغانستان شکل گرفته است.

همان‌طوری‌که بیرق ما همواره نشانه همبستگی، اتحاد و یک‌پارچه‌گی مردم ما بوده است؛ آرزو داریم گرامی داشت از این روز، شهروندان افغانستان را بیشتر از بیش دور هم جمع کرده و الگویی باشد برای مبارزات و افتخارات همیشگی در راستای حفظ ارزش‌های ملی کشور.
بیرق ما نماد غرور ملی ماست.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۱۳:۴۱
Background image

اطلاعیه ریاست حفظ و مراقبت سالنگ های اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت

هموطنان گرامی اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت کار ترمیماتی 30 کیلومتر سرک سالنگ شمالی را به تاریخ 29/5/1398 آغاز مینماید، به منظور اینکه در جریان کار پروژه متذکره سکتگی رونما نگردد از . . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۱:۳۲
Background image

آگهی ریاست حفظ و مراقبت سالنگها اداره ملی سرکها

از اینکه کار اسفالت ریزی پروژه سالنگ شمالی آغاز گردیده است به اطلاع عموم هموطنان عزیز و رانندگان محترم رسانیده میشود که رفت و آمد خویش را مطابق این آگهی تنظیم و در تطبیق آن با مسئولین . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۸ - ۱۰:۳۸
Background image

اعلامیه وزارت ترانسپورت به مناسبت روز ملی‌ بیرق

هیئت رهبری و کارمندان وزارت ترانسپورت، هفتم اسد روز ملی بیرق را به کافه ملت افغانستان تبریک و تهنیت گفته، این روز را‌ گرامی می دارند. پرچم افغانستان نماد عبور از روزگار سیاه، بدبختی، . . .

بازگشت به اطلاعیه ها