اعلامیه وزارت ترانسپورت به مناسبت روز ملی‌ بیرق

Anwar Yaqoubi
bairaq

هیئت رهبری و کارمندان وزارت ترانسپورت، هفتم اسد روز ملی بیرق را به کافه ملت افغانستان تبریک و تهنیت گفته، این روز را‌ گرامی می دارند. پرچم افغانستان نماد عبور از روزگار سیاه، بدبختی، رنج و مشقت به آبادانی و توسعه‌ء است که با قربانی‌ها، جانفشانی‌ها و مبارزات سالیان متمادی مردم دلیر افغانستان شکل گرفته است.

همان‌طوری‌که بیرق ما همواره نشانه همبستگی، اتحاد و یک‌پارچه‌گی مردم ما بوده است؛ آرزو داریم گرامی داشت از این روز، شهروندان افغانستان را بیشتر از بیش دور هم جمع کرده و الگویی باشد برای مبارزات و افتخارات همیشگی در راستای حفظ ارزش‌های ملی کشور.
بیرق ما نماد غرور ملی ماست.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۱۰:۱۱
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت ترانسپورت

دومین نشست تجاری میان افغانستان و بریتانیا ۲۲ میزان سال روان با اشتراک مقامات دولت جمهوری اسلامی افغانستان، دولت شاهی بریتانیا و سرمایه گذاران داخلی و بین المللی در شهر لندن برگزار . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۹:۳
Background image

سرک پروان – بامیان بروی ترافیک باز گردید

این سرک که در اثر باران های شدید و سرازیر شدن سیلاب ها در چند نقطه بروی ترافیک مسدود گردیده بود در اثر سعی وتلاش پرسونل حفظ و مراقبت ریاست حفظ و مراقبت سرکهای ولایت پروان و نهاد های . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۱۴:۴۵
Background image

اطلاعیه ریاست حفظ و مراقبت سالنگهای اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت !

برفباری و ریزش باران از سه شبانه روز بدینسو در سالنگها جریان داشته و قرار پیش ممکن تا ۲۴ ساعت آینده ادامه یابد،بدون وسائط تریلری تمام انواع وسائط میتوانند این شاهراه را با زنجیر(چین) . . .

بازگشت به اطلاعیه ها