تخصص ومسلکی سازی وزارت ترانسپورت از اولویت های رهبری جدید وزارت ترانسپورت می باشد.

Ali Muhsin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۳:۲۰
11

محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت در حضور داشت محترم دوکتور اکبر پولاد معین پالیسی و تخنیکی این وزارت، با محترم پوهاند دیپلوم انجنیر عبدالاحد خالقی استاد پوهنتون پولی تخنیک کابل، محترم سرمحقق دیپلوم انجنیر میرویس نوابی عضو علمی اکادمی علوم افغانستان و شماری از کادر های متخصص و مسلکی بخش ترانسپورت ملاقات نموده در رابطه به برنامه ها و پلان های شان در قسمت مسلکی سازی وزارت، ایجاد سیستم ها شفاف، عرضه و تسهیلات خدمات ترانسپورتی همچنان تغیر وضعیت فعلی وزارت ترانسپورت معلومات داده، تاکید نمود که با درنظرداشت نظریات و مشوره های متخصصین بخش مربوطه و با هماهنگی رهبری پوهنتون پولیتخنیک کابل و اکادمی علوم افغانستان مشترکاٌ در قسمت حل مشکلات ترانسپورتی اقدام نموده، بورد مشورتی مخصصین را ایجاد می نمایند.

در همین حال آنان انتخاب جناب ذکی را در وزارت ترانسپورت و آقای پولاد را در معینیت پالیسی و تخنیکی که در بخش ترانسپورتی تخصص دارند را در وضعیت فعلی موثر خوانده، از برنامه ها و پلان های وزیر صاحب در قسمت حل مشکلات ترانسپورتی در کشور استقبال نموده آماده گی همکاری شانرا در راستای عملی شدن آن اعلام کردند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۳۲
Background image

دیدار محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت با شماری از روسا و مسولین شرکت های سیاحتی.

نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت در دیدار که با شماری از روسا و مسولین شرکت های سیاحتی داشت پلان ها و برنامه های کاریشانرا، آوردن اصلاحات بنیادی در وزارت ترانسپورت و عرضه خدمات. . .
دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۸:۵۶
Background image

ملاقات سرپرست و نامزد وزیر وزارت ترانسپورت با رئیس عمومی هوانوردی ملکی .

محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت، با محترم محمد قاسم وفایی زاده رئیس عمومی، معینان و روسای اداره هوانوردی ملکی افغانستان ملاقات نمود.
ابتدا آقای وفایی زاده. . .
یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۸:۴۰
Background image

محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت با محترم مولانا جلال یفتلی رئیس ریاست امنیت رجال برجسته دولتی دیدار نمود.

در این نشست دو طرف روی هماهنگی بیشتر میان وزارت ترانسپورت و ریاست رجال برجسته بمنظور تامین امنیت بهتر دراین اداره صحبت و گفتگو نمودند
آقای ذکی ضمن ابراز قدردانی و ستایش از زحمات شبانه. . .

BACK TO NEWS