ترمیمات اساسی سرک سرخکان – مهترلام ولایت لغمان به ارزش 17 میلیون افغانی آغاز گردید

ali_muhssin
شنبه ۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۴:۱۷
ترمیمات اساسی سرک سرخکان – مهترلام ولایت لغمان به ارزش 17 میلیون افغانی آغاز گردید

کار ترمیم اساسی این سرک توسط انجنیر حامد حلمی انجنیر ارشد اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت و محمد آصف ننگ والی لغمان در حضور رئیس و اعضای شورای ولایتی، شماری از روئسای تخنیکی اداره ملی سرکها و بزرگان قومی ولایت لغمان رسماً با قطع نوار آغاز گردید.

انجنیر حامد حلمی انجنیر ارشد اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت در مراسم افتتاح این پروژه گفت: بخاطر ارج گذاری به زحمات شایان امان الله خانه در عرصه های مختلف و صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور کار ترمیم اساسی این سرک را به فال نیگ گرفته رسما آغاز مینمایم.

وی افزود: این سرک به طول مجمو عی 20 کیلومتر و عرض 10 متر که 3 متر آن شانه های سرک میباشد، قسمت های تخریب شده آن به طول 4 کیلومتر به ارزش بیشتر از 17 میلیون افغانی قرارداد گردیده است و در مدت چهار ماه به شکل اساسی ترمیم و حفظ مراقبت می گردد.

آقای علمی تطبیق و حفظ و مراقبت سرکها را اولویت کاری وزارت ترانسپورت عنوان نموده برای مسوولین شرکت قرار دادی هدایت داد تا کار پروژه را با دقت کامل مطابق قرارداد انجام بدهد.

محمد آصف ننگ والی لغمان ضمن سپاس و قدردانی از هیئت رهبری وزارت ترانسپورت بخاطر تطبیق نمودن پروژه های انکشافی، وعده همکاری همه جانبه را با این وزارت نمود.

در همین حال باشندگان محل از افتتاح و بهره برداری سرک حلقوی شهر مهترلام و آغاز کار ترمیم سرک سرخکان - مهتر لام خرسندی شان را ابراز نمودند از توجه هیئت رهبری وزارت ترانسپورت نیز اظهار سپاس و قدردانی نمودند.
همچهان انجنیر حامد علمی انجنیر ارشد اداره ملی سرکها و هیئت همراه شان از پروژه های تحت کار وزارت ترانسپورت در ولایت لغمان بازدید نمودند و بخاطر حل مشکلات تخنیکی و سرعت بخشیدن کار پروژه ها هدایات لازم دادند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۸:۴۹
Background image

ورکشاپ کاری سه روزه با حضور روسای ترانسپورت ولایات کشور تدویر یافت

ورکشاپ کاری سه روزه با اشتراک روسای ترانسپورت ولایات، روسای مرکزی و رئیس عمومی اداره ترانسپورت جاده، در تالار کنفرانس های این اداره برگزار گردید.
دیدگاه اداره برای توسعه سکتور ترانسپورت. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۲:۴۶
Background image

پیشرفت کاری سرک سپری سرخرود 87.17 فیصد می باشد

سرک سپری _سرخرود دارای 33 کیلومتر طول و 11متر عرض با شانه های سرک می باشد که به قیمت بیشتر از 35 میلیون دالر با یک شرکت ساختمانی خصوصی قرار داد گردیده است.
تا کنون 87.17 فیصد پیشرفت. . .

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۴:۷
Background image

قرارداد مطالعه و دیزاین تفصیلی سیستم الکترونیکی جمع آوری محصول ترانسپورتی برای دروازه های شهر کابل به امضا رسید.

قرارداد مطالعه و دیزاین تفصیلی ایجاد سیستم الکترونیکی جمع آوری محصول ترانسپورتی برای دروازه های شهر کابل (e-tollgates) میان اداره ترانسپورت جاده و شرکت های MCE ترکی و ToNext افغانی به. . .

BACK TO NEWS