توزیع تذکره های الکترونیکی با استفاده از وسایط ملی بس در شهر کابل .

Ali Muhsin
یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۸:۳۶
10
محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت، با محترم احمد جاوید رسولی رئیس عمومی اداره مرکزی احصائیه دیدار وگفتگو نمود .
نخست محترم احمد جاوید رسولی انتخاب و معرفی جناب ذکی را به صفت نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت تبریک گفته، خواهان همکاری وزارت ترانسپورت مبنی بر توظیف وسایط ملی بس بمنظور توزیع تذکره های الکترونیکی گردید . تا از این طریق تیم های سیار اداره مرکزی احصائیه زمینه توزیع تذکره های الکترونیکی را در سطح شهرکابل به همشهریان عزیز مهیا نمایند .
در همین حال آقای ذکی توزیع تذکره‌های الکترونیکی را یک نیاز مبرم و یک اقدام نیک از سوی حکومت دانسته، حمایت شان را از تطبیق این پروسه ملی اعلام داشته،به روسا مربوطه هدایت داد تا ملی بس های مورد نیاز را جهت توزیع تذکره های الکترونیکی با همکاری تیم سیار اداره مرکزی احصائیه توظیف نموده همچنان زمینه توزیع تذکره های الکترونیکی به کارمندان این وزارت را در مرکز و ریاست های مربوطه ایجاد نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۸ - ۱۴:۵۳
Background image

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۷ شوال ۱۴۴۳

به اساس پیشنهاد سرپرست وزارت ترانسپورت و هوانوردی و حکم رئیس‌الوزرا، ۹ تن از رؤسای جدید، امروز در سالن جلسات این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۱۲:۲۷
Background image

قابل توجه مسافرین محترم سکتور کابل - مشهد!

پرواز های کابل – مشهد توسط شرکت هوایی آریانا افغان آغاز می گردد. قرار است اولین پرواز این شرکت هوایی روز جمعه ۱۶ ثور ۱۴۰۱ در این سکتور صورت گرفته و بعد از تاریخ متذکره هفته سه پرواز به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۶ - ۱۰:۵۳
Background image

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی
وزارت ترانسپورت و هوانوردی همراه با نمایندگان وزارت های عدلیه، صنعت و تجارت، مالیه و اداره نورم و استندرد، ریاست ترافیک و ریاست. . .

BACK TO NEWS