دیدار وزیر ترانسپورت با رئیس عمومی کمیسیون انسجام ملی متحد احزاب سیاسی و نهاد های مدنی وزارت ترانسپورت

Anonymous (not verified)
شنبه ۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۱:۳۵
ensijam

انجنیر یما یاری وزیر ترانسپورت جمهوری اسلامی افغانستان با محمد ابراهیم رحیمی رئیس عمومی کمیسیون انسجام ملی متحد احزاب سیاسی و نهاد های مدنی در دفتر کارش دیدار وگفتگو نمود.

در این دیدار رئیس عمومی کمیسیون انسجام ملی متحد احزاب سیاسی و نهاد های مدنی کشور از کارکرد ها و مدیریت وزیر ترانسپورت مبنی بر تطبیق پروژه های انکشافی در کشور اظهار سپاس و قدردانی نموده، در مورد پروژه های تحت کار ولایات زون غرب بخصوص سرک قیصار - لامان صحبت کرده، خواهان سرعت بخشیدن کار پروژه ها، حل مشکلات مردم و تطبیق پروژه های بیشتر گردید.

آقای یاری در مورد ادغام ادارات سکتور ترانسپورت و تطبیق پروژه های انکشافی در کشور مفصل صحبت نموده گفت: سرک قیصار – لامان از جمله پروژه های بزرگ ملی است که بخشی از سرک حلقوی افغانستان نیز میباشد و کار آن عملاً جریان دارد و به بخش های مربوطه هدایت داد تا در قسمت سرعت بخشیدن کار پروژه ها و حل مشکلات مردم توجه بیشتر نمایند.

در ادامه آقای رحیمی بخاطر زحمات و تلاش های وزیر ترانسپورت جهت تطبیق پروژه های انکشافی در کشور لوح تقدیر را به وی اهدا نمود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۸ - ۱۴:۵۳
Background image

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۷ شوال ۱۴۴۳

به اساس پیشنهاد سرپرست وزارت ترانسپورت و هوانوردی و حکم رئیس‌الوزرا، ۹ تن از رؤسای جدید، امروز در سالن جلسات این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۱۲:۲۷
Background image

قابل توجه مسافرین محترم سکتور کابل - مشهد!

پرواز های کابل – مشهد توسط شرکت هوایی آریانا افغان آغاز می گردد. قرار است اولین پرواز این شرکت هوایی روز جمعه ۱۶ ثور ۱۴۰۱ در این سکتور صورت گرفته و بعد از تاریخ متذکره هفته سه پرواز به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۶ - ۱۰:۵۳
Background image

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی
وزارت ترانسپورت و هوانوردی همراه با نمایندگان وزارت های عدلیه، صنعت و تجارت، مالیه و اداره نورم و استندرد، ریاست ترافیک و ریاست. . .

BACK TO NEWS