دیدار وملاقات قدرت الله ذکی نامزد و سرپرست وزارت ترانسپورت در دفتر کاری اش، با ضیاوالحق امر خیل والی ولایت ننگرهار.

Ali Muhsin
شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۹:۵
1
آقای امرخیل انتخاب ذکی را در وزارت ترانسپورت از طرف رهبری حکومت با درنظرداشت سوابق کاری در بخش حکومت داری خوب مبارک باد گفته، مشکلات و چالش های ترانسپورتی ولایت ننگرهار و بندر تورخم را در میان گذاشته توجه رهبری وزارت را تقاضا نمود.
در همین حال آقای ذکی اصلاحات بنیادی، استخدام افراد مسلکی و متخصص، عرضه خدمات ترانسپورتی یکسان همچنان رسیده گی به مشکلات ترانسپورتی در ولایات را با درنظرداشت وضعیت فعلی از اولویت های کاری اش عنوان نموده، در قسمت حل مشکلات ترانسپورتی باشنده گان این ولایت و برای رسیده گی به پیشنهادات والی ننگرهار وعده همکاری داد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۲۵
Background image

ملاقات نامزد وزیر وسرپرست وزارت ترانسپورت با مسولین محلی و نماینده گان مردم ولایت غور.

قدرت الله ذکی سرپرست ونامزد وزیر وزارت ترانسپورت ، در دفتر کاری اش با محترم حبیب الله رادمنش معاون مالی واداری ولایت، گل زمان نائیب نماینده محترم مردم ولایت غور در ولسی جرگه، محترم. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۹:۴۸
Background image

ملاقات نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت با سفیر غیر مقیم جمهوری اوکراین در کابل

قدرت الله ذکی نامزد وزیر وسرپرست وزارت ترانسپورت با محترم واسیل سیرواتیوک سفیر جمهوری اوکراین در جمهوری تاجکستان و سفیر غیر مقیم این کشور در افغانستان در دفتر کارشان ملاقات کرد.
آقای. . .
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۹:۳۸
Background image

سخنرانی قدرت الله ذکی نامزد وزیروسرپرست وزارت ترانسپورت در کنفرانس ملی مسیرهای جدید ترانزیتی؛ حرکت به سوی افغانستان خودکفا ومرفه در قصر چهارچنارارگ ریاست جمهوری.

اقای ذکی تداوم وتوسعه دست آوردهای یاد شده در عرصه ایجاد مسیرهای ترانزیتی و تبدیل نمودن افغانستان به چهار راه ترانزیت منطقه، و بر مبنای هدایات و برنامه¬های کلان اقتصادی جلالمتآب رئیس. . .

BACK TO NEWS