محترم قدرت الله ذکی در مراسم تعارفی با کارمندان وزارت ترانسپورت، عرضه خدمات ترانسپورتی مصون، ایجاد سیستم های جوابگو و مبارزه علیه فساد اداری از اولویت های کاریش عنوان نمود.

Ali Muhsin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۸:۲۹
2-2

محترم قدرت الله نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورتی در مراسم تعارفی اش با کارمندان این وزارت ایجاد سیستم های شفاف، عرضه خدمات ترانسپورتی معیاری مبارزه علیه فساد اداری و ایجاد اداره سالم و دور از تعصبات قومی را از برنامه ها و پلان های آینده شان عنوان نموده تاکید کرد، که با تیم مسلکی و تخنیکی در ابتدا تمام مشکلات و چالش های ترانسپورتی را با در نظر داشت وضعیت فعلی بررسی نموده بعد از نظریات و پیشنهادات شرکای کاری به خصوص سکتور خصوصی (شرکت های ترانسپورتی) طرح مشخص را جهت بیرون رفت از وضعیت فعلی در بخش داخلی و خارجی به مقام عالی ریاست جمهوری پیشنهاد می نمایند.

آقای ذکی وزارت ترانسپورت را یکی از وزارت های کلیدی در بخش عرضه و تسهیلات ترانسپورتی و اقتصادی عنوان نموده از تمام کارمندان این وزارت خواست تا مشترکا در قسمت آوردن اصلاحات و ایجاد سیستم های جدید با رهبری صادقانه تلاش نموده و وزارت را از وضعیت فعلی نجات دهند تا باشد که این وزارت جایگاه خود را پیدا نموده از امورات ترانسپورت به شکل درست استفاده نماید.

همچنان محترم دکتور اکبرجان پولاد معین پالیسی و تخنیکی وزارت ترانسپورت، انتخاب محترم قدرت الله ذکی را به صفت نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت استقبال نموده، تعهد نمود که در آینده در قسمت آوردن اصلاحات بنیادی و ایجاد سیستم های جدید مشترکا کار می نمایند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۳۲
Background image

دیدار محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت با شماری از روسا و مسولین شرکت های سیاحتی.

نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت در دیدار که با شماری از روسا و مسولین شرکت های سیاحتی داشت پلان ها و برنامه های کاریشانرا، آوردن اصلاحات بنیادی در وزارت ترانسپورت و عرضه خدمات. . .
دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۸:۵۶
Background image

ملاقات سرپرست و نامزد وزیر وزارت ترانسپورت با رئیس عمومی هوانوردی ملکی .

محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت، با محترم محمد قاسم وفایی زاده رئیس عمومی، معینان و روسای اداره هوانوردی ملکی افغانستان ملاقات نمود.
ابتدا آقای وفایی زاده. . .
یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۸:۴۰
Background image

محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت با محترم مولانا جلال یفتلی رئیس ریاست امنیت رجال برجسته دولتی دیدار نمود.

در این نشست دو طرف روی هماهنگی بیشتر میان وزارت ترانسپورت و ریاست رجال برجسته بمنظور تامین امنیت بهتر دراین اداره صحبت و گفتگو نمودند
آقای ذکی ضمن ابراز قدردانی و ستایش از زحمات شبانه. . .

BACK TO NEWS