ملاقات سرپرست و نامزد وزیر وزارت ترانسپورت با رئیس عمومی هوانوردی ملکی .

Ali Muhsin
دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۸:۵۶
8-1
محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت، با محترم محمد قاسم وفایی زاده رئیس عمومی، معینان و روسای اداره هوانوردی ملکی افغانستان ملاقات نمود.
ابتدا آقای وفایی زاده انتخاب و معرفی آقای "ذکی "را به صفت سرپرست و نامزد وزیر وزارت ترانسپورت مبارک باد گفته، اصلاحات بنیادی و عرضه خدمات ترانسپورتی را در کشور در وضعیت فعلی از نیازمندی های جامعه عنوان نموده در قسمت عملی شدن برنامه ها وپلان های رهبری جدید وزارت ترانسپورت همکاری شانرا اعلام نمودند.
در همین حال آقای ذکی وزارت ترانسپورت را یکی از وزارت های مهم اقتصادی و خدماتی در کشور عنوان نموده، تاکید کرد که در چند سال اخیر این وزارت با مشکلات بنیادی مواجه بوده و تداخل وظیفوی میان ادارت سبب شده که عرضه خدمات و تسهیلات ترانسپورتی در سراسر کشور و بخصوص در بخش اتصال منطقوی به مشکل روبه رو گردد.
سرپرست وزارت ترانسپورت خاطر نشان ساخت، که برنامه ها و پلان های منظم را با تیم از متخصصین با تجربه روی دست گرفته، با هماهنگی اداره محترم هوانوردی مشترکآ کار های بنیادی را در قسمت رسیده گی به مشکلات ترانسپورتی عملی می نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۸ - ۱۴:۵۳
Background image

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۷ شوال ۱۴۴۳

به اساس پیشنهاد سرپرست وزارت ترانسپورت و هوانوردی و حکم رئیس‌الوزرا، ۹ تن از رؤسای جدید، امروز در سالن جلسات این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۱۲:۲۷
Background image

قابل توجه مسافرین محترم سکتور کابل - مشهد!

پرواز های کابل – مشهد توسط شرکت هوایی آریانا افغان آغاز می گردد. قرار است اولین پرواز این شرکت هوایی روز جمعه ۱۶ ثور ۱۴۰۱ در این سکتور صورت گرفته و بعد از تاریخ متذکره هفته سه پرواز به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۶ - ۱۰:۵۳
Background image

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی
وزارت ترانسپورت و هوانوردی همراه با نمایندگان وزارت های عدلیه، صنعت و تجارت، مالیه و اداره نورم و استندرد، ریاست ترافیک و ریاست. . .

BACK TO NEWS