ملاقات نامزد وزیر وسرپرست وزارت ترانسپورت با مسولین محلی و نماینده گان مردم ولایت غور.

Ali Muhsin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۵:۲۵
1
قدرت الله ذکی سرپرست ونامزد وزیر وزارت ترانسپورت ، در دفتر کاری اش با محترم حبیب الله رادمنش معاون مالی واداری ولایت، گل زمان نائیب نماینده محترم مردم ولایت غور در ولسی جرگه، محترم الحاج فضل الحق احسانی رئیس شورای ولایتی، روسای سکتوری و فعالین جامعه مدنی این ولایت دیدار و ملاقات نموده، آنان انتصاب آقای ذکی را از طرف رهبری حکومت و بزرگان کشور در این وزارت جهت بهبود وضعیت ترانسپورت و آوردن اصلاحات مهم خوانده، مشکلات و پیشنهادات شانرا درقسمت عرضه خدمات ترانسپورتی، نبود تعمیر اداری و نبود ترمینل ترانسپورتی شریک نموده، تقاضای رسیده گی به پیشنهادات شان شده اند.
در همین حال آقای ذکی، عرضه خدمات ترانسپورتی یکسان و رسیده گی به مشکلات ترانسپورتی در ولایات را با درنظرداشت نیازمندی ها، از اولویت های کاری اش عنوان نموده به مسولین ذیربط هدایت داد، تا با هماهنگی نماینده گی ترانسپورت ولایت غور در قسمت رسیده گی به پیشنهادات باشنده گان محترم این ولایت اقدامات عملی را روی دست گرفته، در پلان انکشافی سال مالی 1400 دررابطه به تعمیر اداری و ترمینل ترانسپورتی توجه جدی نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۸ - ۱۴:۵۳
Background image

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۷ شوال ۱۴۴۳

به اساس پیشنهاد سرپرست وزارت ترانسپورت و هوانوردی و حکم رئیس‌الوزرا، ۹ تن از رؤسای جدید، امروز در سالن جلسات این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۱۲:۲۷
Background image

قابل توجه مسافرین محترم سکتور کابل - مشهد!

پرواز های کابل – مشهد توسط شرکت هوایی آریانا افغان آغاز می گردد. قرار است اولین پرواز این شرکت هوایی روز جمعه ۱۶ ثور ۱۴۰۱ در این سکتور صورت گرفته و بعد از تاریخ متذکره هفته سه پرواز به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۶ - ۱۰:۵۳
Background image

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی
وزارت ترانسپورت و هوانوردی همراه با نمایندگان وزارت های عدلیه، صنعت و تجارت، مالیه و اداره نورم و استندرد، ریاست ترافیک و ریاست. . .

BACK TO NEWS