ملاقات نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت، با رئیس عامل اتاق تجارت بین المللی در افغانستان.

Ali Muhsin
دوشنبه ۱۳۹۹/۷/۲۱ - ۱۰:۵۸
1
محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت با محترم حجت الله فضلی رئیس عام اتاق تجارت بین المللی در افغانستان دیدار نموده آقای فضلی انتخاب جناب ذکی را از طرف حکومت و بزرگان کشور در وزارت ترانسپورت درشرایط فعلی بادرنظرداشت تجارب شان موثر خوانده از برنامه ها و وطرح های اصلاحی رهبری وزارت ترانسپورت استقبال کرده، در قسمت عملی شدن این طرح ها از همکاری و هماهنگی رهبری اتاق تجارت بین المللی در افغانستان اطمینان داد.
در همین حال آقای ذکی اصلاحات بنیادی، بازنگری قانون ترانسپورت به اساس شرایط فعلی، مبارزه با فساد اداری، ایجاد سیستم های شفاف و جوابگو و شریک سازی نظریات شرکای کاری و سکتور خصوصی را در قسمت عرضه خدمات معیاری و حل مشکلات ترانسپورتی با درنظرداشت مشارک از اولویت های کاریش عنوان نموده، در قسمت هماهنگی های لازم میان دو اداره تاکید نمود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۸ - ۱۴:۵۳
Background image

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۷ شوال ۱۴۴۳

به اساس پیشنهاد سرپرست وزارت ترانسپورت و هوانوردی و حکم رئیس‌الوزرا، ۹ تن از رؤسای جدید، امروز در سالن جلسات این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۱۲:۲۷
Background image

قابل توجه مسافرین محترم سکتور کابل - مشهد!

پرواز های کابل – مشهد توسط شرکت هوایی آریانا افغان آغاز می گردد. قرار است اولین پرواز این شرکت هوایی روز جمعه ۱۶ ثور ۱۴۰۱ در این سکتور صورت گرفته و بعد از تاریخ متذکره هفته سه پرواز به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۶ - ۱۰:۵۳
Background image

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی
وزارت ترانسپورت و هوانوردی همراه با نمایندگان وزارت های عدلیه، صنعت و تجارت، مالیه و اداره نورم و استندرد، ریاست ترافیک و ریاست. . .

BACK TO NEWS