ملاقات نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت با سفیر غیر مقیم جمهوری اوکراین در کابل

Ali Muhsin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۹:۴۸
1
قدرت الله ذکی نامزد وزیر وسرپرست وزارت ترانسپورت با محترم واسیل سیرواتیوک سفیر جمهوری اوکراین در جمهوری تاجکستان و سفیر غیر مقیم این کشور در افغانستان در دفتر کارشان ملاقات کرد.
آقای سیرواتیوک از فرصت ملاقات با جناب ذکی ابراز قدردانی نموده، در قسمت روابط دوجانبه، استفاده از فرصت های ترانسپورتی از داخل خاک افغانستان به کشور های همسایه و همکاری های کشورش با افغانستان در بخش های مختلف به ویژه ترانسپورت صحبت نمود.
آقای ذکی، انتخاب محترم واسیل سیرواتیوک سفیر غیر مقیم جمهوری اوکراین را در افغانستان در قسمت تحکیم و تامین روابط میان دو کشور موثر خوانده، گسترش و توسعه روابط ترانسپورتی و ترانزیتی با کشور های همسایه ومنطقه را از اولویت های کاری این وزارت دانسته، آماده گی شانرا در راستای همکاری های دو کشور جهت بهبود وضعیت ترانسپورتی ابراز نمود.
در اخیر طرفین به منظور تقویت بیشتر روابط ترانسپورتی دو جانبه، جهت همکاری های دو کشور در بخش ترانسپورت و ایجاد سهولت های به سرمایه گذاران هردو کشور در بخش های مختلف تبادل نظر کردند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۸ - ۱۴:۵۳
Background image

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۷ شوال ۱۴۴۳

به اساس پیشنهاد سرپرست وزارت ترانسپورت و هوانوردی و حکم رئیس‌الوزرا، ۹ تن از رؤسای جدید، امروز در سالن جلسات این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۱۲:۲۷
Background image

قابل توجه مسافرین محترم سکتور کابل - مشهد!

پرواز های کابل – مشهد توسط شرکت هوایی آریانا افغان آغاز می گردد. قرار است اولین پرواز این شرکت هوایی روز جمعه ۱۶ ثور ۱۴۰۱ در این سکتور صورت گرفته و بعد از تاریخ متذکره هفته سه پرواز به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۶ - ۱۰:۵۳
Background image

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی
وزارت ترانسپورت و هوانوردی همراه با نمایندگان وزارت های عدلیه، صنعت و تجارت، مالیه و اداره نورم و استندرد، ریاست ترافیک و ریاست. . .

BACK TO NEWS