ملاقات و دیدار وزیر ترانسپورت ج.ا.ا، با اوزهان ارطغرل سفیر جمهوری ترکیه مقیم کابل.

Anwar_Yaqobi
پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۸:۳۸
1

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت ج.ا.ا، در دیدارش با محترم اوزهان ارطغرل سفیر جمهوری ترکیه مقیم کابل دردفتر کارش، از روابط دیرینه و تاریخی میان مردم و دولت ج.ا.ا و جمهوری ترکیه اظهار خورسندی نموده، از همکاری های مردم و دولت دوست و با هم برادر ترکیه در تمام بخش ها به ویژه ترانسپورت، همچنان از اعلان آماده گی های دولت جمهوری ترکیه در قسمت ایجاد سیستم های ترانسپورتی، الکترونیکی سازی، همکاری های تخنیکی، تربیه و بلند بردن ظرفیت کارمندان وزارت ترانسپورت و شریک سازی مدل های ترانسپورتی سپاس گذاری نموده، نقش جمهوری ترکیه را در راستای تامین صلح و پروسه صلح در افغانستان مهم و اساسی خواند.

در همین حال محترم اوزهان ارطغرل سفیر جمهوری ترکیه، از فرصت ملاقات با وزیر ترانسپورت ابراز تشکری نموده، از همکاری های جمهوری ترکیه با مردم افغانستان در تمام بخش ها خصوصا حمایت از روند صلح افغانستان اطمینان داد.

طرفین در این دیدار در مورد تقویت روابط دوجانبه و تعقیب از تطبیق موافقتنامه ترانسپورتی میان دو کشور تاکید نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۳
Background image

پیام تبریکی قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت ج.ا.ا، به مناسبت صدمین سالگرد دوستی جمهوری اسلامی افغانستان و جمهوری ترکیه!

رهبری وزارت ترانسپورت ج.ا.ا فرا رسیدن صدمین سالگرد دوستی میان افغانستان و ترکیه(1مارچ 1921) را به ملت های با هم برادر هردو کشور تبریک گفته و این روابط دوستانه مردمی و دیپلوماتیک را. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۳:۳۷
Background image

پيام رهبري وزارت ترانسپورت، به مناسبت روز ملي سربازان قهرمان و با شهامت افغانستان.

روز سرباز فرخنده باد!

سربازان عزیز میهن ونگهبانان واقعی سرزمین، شما مدافعین راستین تمامیت ارضی، حاکمیت ملی، نوامس ملی، حافظان اهداف و پرچم دار ندای صلح در کشور هستید. مردم افغانستان،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۷ - ۸:۵۱
Background image

وزیر ترانسپورت ج.ا.ا، فعالیت ها و دستاوردهای سال مالی ۱۳۹۹ و پلان های سال مالی1400، را تحت برنامه حسابدهی دولت به ملت ارائه نمود.

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت ج.ا.ا در برنامه حسابدهی دولت به ملت در مرکز اطلاعات و رسانه های حکومت طی کنفرانس مطبوعاتی، در رابطه به فعالیت ها و دستاورد های مهم سال مالی 1399 و پلان های. . .

BACK TO NEWS