نشست به منظور تعقیب هدایات مقام عالی ریاست جمهوری و تسریع بخشیدن برنامه های وزارت در مرکز وولایات دایر گردید.

Ali Muhsin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۵ - ۱۱:۵۲
1
نشست تحت ریاست محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت با اشتراک روسا و مشاورین این وزارت دایر گریده ابتدا آقای ذکی ایجاد سیستم های شفاف، تسریع بخشیدن برنامه های خدماتی و تسهیلاتی در مرکز و ولایات، اجرای کارهای مراجعین در وقت معینه و تعقیب هدایات مقام عالی ریاست جمهوری وارئیه گزارش همچنان در رابطه به ایجاد فضای کاری مناسب میان کارمندان تاکید کرد.
در جلسه تعقیب هدایات مقام عالی ریاست جمهوری به خصوص پیرامون ترانسپورت عامه شهری، سرپرستان خارج از محدوده صلاحیت و تعین وارسی کننده ها، کارمندان تنقیض شده در سال 1397 ، تثبیت نیازمندی های مربوطه سال مالی1400 و ترتیب پلان تدارکاتی، عدم تعهد بودجه برای قرارداد ها در آغاز مراحل تدارکاتی پروژه ها، عدام ارسال اسناد پرداخت تامینات قراردادی جهت ثبت در دیتابیس، میکانیزم اخذ پول عواید باقیمانده آتشه ترانسپورتی مقیم جمهوری اسلامی ایران و تحقیق توصیه های صحی در مورد جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صحبت های همه جانبه صورت گرفته که نامزد وزیر وزارت ترانسپورت یک بار دیگر به تمام روسا و مسولین این وزارت هدایت داد تا تمام موارد را با جدیت تعقیب نموده، برنامه ها و پلان ها را با درنظرداشت وضعیت فعلی کشور و نیازمندی ها ترتیب و میکانیزم عملی را به اساس واقعیت ها تنظیم نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۱۸ - ۱۴:۵۳
Background image

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۹ تن از رؤسای جدید وزارت ترانسپورت و هوانوردی معرفی شدند.

۷ شوال ۱۴۴۳

به اساس پیشنهاد سرپرست وزارت ترانسپورت و هوانوردی و حکم رئیس‌الوزرا، ۹ تن از رؤسای جدید، امروز در سالن جلسات این. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۷ - ۱۲:۲۷
Background image

قابل توجه مسافرین محترم سکتور کابل - مشهد!

پرواز های کابل – مشهد توسط شرکت هوایی آریانا افغان آغاز می گردد. قرار است اولین پرواز این شرکت هوایی روز جمعه ۱۶ ثور ۱۴۰۱ در این سکتور صورت گرفته و بعد از تاریخ متذکره هفته سه پرواز به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۶ - ۱۰:۵۳
Background image

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی

منظوری کرایه موتر های مسافربری در سکتور ترانسپورت زمینی
وزارت ترانسپورت و هوانوردی همراه با نمایندگان وزارت های عدلیه، صنعت و تجارت، مالیه و اداره نورم و استندرد، ریاست ترافیک و ریاست. . .

BACK TO NEWS