وزارت ترانسپورت کشور، نشست هماهنگی مشترک را با نهادهای سکتوری برگزار نمود.

Anwar Yaqoubi
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۹:۴۲
confaranc

این نشست با حضور وزرای محترم، ترانسپورت، فواید عامه، مالیه، معین اداری وزارت صنعت وتجارت، معاون اتاق های تجارت، رئیس عمومی ترافیک و مسؤلین شرکت های ترانسپورتی برگزار شد.
در این برنامه، محترم محمد حمید طهماسی وزیر ترانسپورت ضمن یاد آوری از دست آوردهای یک سال گذشته این وزارت، در بخش (افزایش 53% عواید ترانسپورتی، نهایی ساختن قانون تنظیم ترانسپورت جاده، انکشاف و نهایی سازی اولین پلان انکشافی پنج ساله این وزارت، اجرایی سازی توافقنامه راه لاجورد، اجرایی سازی توافق نامه چابهار، اصلاحات بنیادین و مدرن سازی سیستم خدمات ترانسپورتی) افزود، که همکاری و هماهنگی نهادهای سکتوری دولتی و سکتور خصوصی با این وزارت در امور خدمات ترانسپورتی یک نیاز است و تاثیر گزاری مثبت آن یک ضرورت.
هم چنان آقای طهماسی تاکید کرد که با نصب پلیت در لاری های ولایت هرات، این روند در ولایت کابل و سایر ولایات نیز شروع می شود. و این خود ضمانتی است برای اجرایی شدن قانون و جلو گیری از فرار مالیاتی در کشور.
از سوی هم اشتراک کنندگان این نشست نیز ، عطف بر صحبت های آقای طهماسی بر هماهنگی بیشتر و موثر تاکید کردند و آنرا یگانه راه حل دانسته افزودند، که بدون کار مشترک دست آوردهای که توقع آن را داریم، ناممکن خواهد بود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷
Background image

نشست کمیته تخنیکی تطبیق سیستم تیر در وزارت ترانسپورت برگزار شد.

در این نشست تخنیکی، آقای امام محمد وریماچ معین مالی واداری وزارت ترانسپورت ضمن قدر دانی از همکاری‌های همیشگی اعضای کمیته، بر همآهنگی و کار مشترک کمیته یاد شده تاکید کرده،  افزود باهمی. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۹:۵۵
Background image

نشت هماهنگی به منظور کاهش حادثاث ترافیکی درمسیر شاهراه شمال (سالنگ ها) میان ادارات ذیربط در وزارت ترانسپورت دایر گردید.

نظر به هدایت مقام عالی ریاست جمهوری، وزارت ترانسپورت در جهت کاهش حادثاث ترافیکی در مسیر شاهراه‌ سالنگ، جلسه‌ای را با اشتراک نماینده گان وزارت‌های فوائید عامه، صحت عامه، شاروالی کابل. . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۹
Background image

جلسه بررسی طرح بازنگری اجرای شدن پلان تطبیقی موافقت نامه چابهار تحت ریاست محترم امام محمد وریماچ، معین مالی واداری وزارت ترانسپورت برگزار گردید.

این جلسه که با حضور داشت، نماینده گان وزارت های محترم مالیه، دفاع ملی، امورداخله، فوائید عامه، زراعت و مالداري ، شهرسازی و مسکن، رئیس اتاق تجارت وصنایع، رئیس اتاق تجارت بین المللی. . .

BACK TO NEWS