وزارت ترانسپورت کشور، نشست هماهنگی مشترک را با نهادهای سکتوری برگزار نمود.

Anwar Yaqoubi
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۹:۴۲
confaranc

این نشست با حضور وزرای محترم، ترانسپورت، فواید عامه، مالیه، معین اداری وزارت صنعت وتجارت، معاون اتاق های تجارت، رئیس عمومی ترافیک و مسؤلین شرکت های ترانسپورتی برگزار شد.
در این برنامه، محترم محمد حمید طهماسی وزیر ترانسپورت ضمن یاد آوری از دست آوردهای یک سال گذشته این وزارت، در بخش (افزایش 53% عواید ترانسپورتی، نهایی ساختن قانون تنظیم ترانسپورت جاده، انکشاف و نهایی سازی اولین پلان انکشافی پنج ساله این وزارت، اجرایی سازی توافقنامه راه لاجورد، اجرایی سازی توافق نامه چابهار، اصلاحات بنیادین و مدرن سازی سیستم خدمات ترانسپورتی) افزود، که همکاری و هماهنگی نهادهای سکتوری دولتی و سکتور خصوصی با این وزارت در امور خدمات ترانسپورتی یک نیاز است و تاثیر گزاری مثبت آن یک ضرورت.
هم چنان آقای طهماسی تاکید کرد که با نصب پلیت در لاری های ولایت هرات، این روند در ولایت کابل و سایر ولایات نیز شروع می شود. و این خود ضمانتی است برای اجرایی شدن قانون و جلو گیری از فرار مالیاتی در کشور.
از سوی هم اشتراک کنندگان این نشست نیز ، عطف بر صحبت های آقای طهماسی بر هماهنگی بیشتر و موثر تاکید کردند و آنرا یگانه راه حل دانسته افزودند، که بدون کار مشترک دست آوردهای که توقع آن را داریم، ناممکن خواهد بود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۶
Background image

نشست بمنظور عقد قرار داد، افتتاح و بهره برداری ترمینال خصوصی ترانسپورتی و مسافربری زون شمال در وزارت ترانسپورت برگزارگردید.

این نشست که در دفتر کاری محترم امام محمد وریماچ معین مالی و اداری وزارت ترانسپورت برگزار گردیده بود، نخست آقای وریماچ اعمار ترمینل های ترانسپورتی را توسط بخش سکتور خصوصی یک گام مثبت در. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴
Background image

براساس فیصله کابینه جمهوری اسلامی افغانستان، بیست و هفتم ماه حوت به عنوان روز ملی خبرنگاران مسمی شده است

هیئت رهبری و کارکنان وزارت ترانسپورت بزرگداشت ازمقام خبرنگار و اصحاب رسانه ها را که روز احترام به حقوق ملت در دسترسی به اطلاعات صحیح، فوری، بیطرف وتقدیراز زحمات کسانی میداند که با. . .

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۴
Background image

محترم امام محمد وريماچ معين مالي و اداري وزارت ترانسپورت با موترداران معترض در بندر حیرتان جهت رسیده گی به مشکلات شان ديدار نمود.

محترم امام محمد وريماچ معين مالي و اداري وزارت ترانسپورت در راس یک هیئت با اشتراک محترم ويس سلطاني رئيس عمومي ریاست ترانسپورت زميني در یک سفر رسمی جهت رسيده گي به مشكلات ترانسپورتي در. . .

BACK TO NEWS