وزارت ترانسپورت کشور، نشست هماهنگی مشترک را با نهادهای سکتوری برگزار نمود.

Anwar Yaqoubi
دوشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۹:۴۲
confaranc

این نشست با حضور وزرای محترم، ترانسپورت، فواید عامه، مالیه، معین اداری وزارت صنعت وتجارت، معاون اتاق های تجارت، رئیس عمومی ترافیک و مسؤلین شرکت های ترانسپورتی برگزار شد.
در این برنامه، محترم محمد حمید طهماسی وزیر ترانسپورت ضمن یاد آوری از دست آوردهای یک سال گذشته این وزارت، در بخش (افزایش 53% عواید ترانسپورتی، نهایی ساختن قانون تنظیم ترانسپورت جاده، انکشاف و نهایی سازی اولین پلان انکشافی پنج ساله این وزارت، اجرایی سازی توافقنامه راه لاجورد، اجرایی سازی توافق نامه چابهار، اصلاحات بنیادین و مدرن سازی سیستم خدمات ترانسپورتی) افزود، که همکاری و هماهنگی نهادهای سکتوری دولتی و سکتور خصوصی با این وزارت در امور خدمات ترانسپورتی یک نیاز است و تاثیر گزاری مثبت آن یک ضرورت.
هم چنان آقای طهماسی تاکید کرد که با نصب پلیت در لاری های ولایت هرات، این روند در ولایت کابل و سایر ولایات نیز شروع می شود. و این خود ضمانتی است برای اجرایی شدن قانون و جلو گیری از فرار مالیاتی در کشور.
از سوی هم اشتراک کنندگان این نشست نیز ، عطف بر صحبت های آقای طهماسی بر هماهنگی بیشتر و موثر تاکید کردند و آنرا یگانه راه حل دانسته افزودند، که بدون کار مشترک دست آوردهای که توقع آن را داریم، ناممکن خواهد بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۸:۲۰
Background image

تفاهمنامه ساده سازی و دیجیتل سازی پروسه های خدمات سکتور ترانسپورت به امضا رسید

تفاهم نامه ساده سـازی پروســه های مرتبط ومدرن سازی سیستم ترانسپورت افغانستان میان انجنیر یما یاری وزیر ترانسپورت و و محمد فهیم هاشمی سرپرست وزارت مخابرات و تكنالوژي معلوماتي در مرکز. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۹:۱۷
Background image

ساختمان سرک یکاولنگ - دره صوف 15 فیصد پیشرفت کاری دارد

این سرک دارای 183.6 کیلومتر طول، 7 متر خط عبوری، 3 متر شانه های اسفالتی در دو طرف سرک، 2 متر شانه خاکی و 389 پایه پل و پلچک را دارا می باشد که به قیمت 204,990,950.77 دالر آمریکایی با یک. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۰:۱۴
Background image

کار اعمار و ساختمان سرک چاه انجیر- گرشک 90 فیصد پیشرفت کاری دارد

این سرک اسفالتی دارای 31.6 کیلومتر طول، 10 متر عرض که 7 متر آن عرض موتر رو می باشد، 7 پایه پل و 27 پایه پلچک را نیز دارا می باشد که به قیمت 33,744,811.5 دالر امریکایی اعمار و ساختمان می. . .

BACK TO NEWS