وزیر ترانسپورت: ایجاد اتاق ترانسپورتی را به منظور نظم درعرضه خدمات ترانسپورتی و قانونمند سازی فعالیت های شرکت های ترانسپورتی امر حتمی خواند.

Anwar_Yaqobi
شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۲۳
1

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت در نشست مشترک هماهنگی که با اشتراک روسا و نماینده گان شرکت های ترانسپورتی در تالار این وزارت به منظور نظرخواهی سکتور خصوصی و نماینده گان شرکت های ترانسپورتی در رابطه به طرزالعمل ایجاد و فعالیت های شرکت های ترانسپورتی دایر گردیده بود، از ایجاد اتاق ترانسپورتی به منظور نظم و انسجام بخشیدن عرضه خدمات ترانسپورتی یاد آوری نموده از روسا و مسولین شرکت های ترانسپورتی خواست تا فعالیت ها ترانسپورتی شانرا در چوکات قانون تنظیم ترانسپورت جاده عیار نمایند.

وزیر ترانسپورت نقش سکتور خصوصی را در قسمت تطبیق برنامه های کلان حکومت و عرضه خدمات مهم خوانده تاکید داشت که در قسمت تشویق سکتور خصوصی جهت سرمایه گذاری در بخش ترانسپورت برنامه های مشخص را روی دست دارند به همین منظور قانونمند سازی فعالیت شرکت های ترانسپورتی را حتمی عنوان نمود.

در ادامه

بعدا پرزنتیشن که در رابطه به طرزالعمل ایجاد و فعالیت شرکت های تراسپورتی از طرف مسعود سلجوقی مشاور وزارت ترانسپورت در امور ترانسپورتی ارایه گردید که اشتراک کننده گان نظریات و پیشنهادات شانرا شریک نمودند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۲۳
Background image

وزیر ترانسپورت: ایجاد اتاق ترانسپورتی را به منظور نظم درعرضه خدمات ترانسپورتی و قانونمند سازی فعالیت های شرکت های ترانسپورتی امر حتمی خواند.

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت در نشست مشترک هماهنگی که با اشتراک روسا و نماینده گان شرکت های ترانسپورتی در تالار این وزارت به منظور نظرخواهی سکتور خصوصی و نماینده گان شرکت های ترانسپورتی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۱۹
Background image

دیدار تودیعی وزیر ترانسپورت با سفیر جمهوری ترکیه مقیم کابل

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت کشور، در دفتر کاری اش با اوزان ارطغرال سفیر جمهوری ترکیه درافغانستان ملاقات نموده، با یاد آوری از همکاری های دوامدار دولت و مردم ترکیه با افغانستان در بخش. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۱۵
Background image

وزیر ترانسپورت در دیدارش با رئیس و مشاور اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان در قسمت استفاده درست از سیستم بین المللی تیر(TIR) و همکاری های دوجانبه صحبت نمود.

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت کشور، در دفتر کارش با شفیق الله عطائی رئیس و امام محمد وریماچ مشاور ارشد اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان دیدار نموده، در رابطه به استفاده درست از. . .

BACK TO NEWS