وزیر ترانسپورت در دیدارش با رئیس و مشاور اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان در قسمت استفاده درست از سیستم بین المللی تیر(TIR) و همکاری های دوجانبه صحبت نمود.

Anwar_Yaqobi
شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۱۵
1

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت کشور، در دفتر کارش با شفیق الله عطائی رئیس و امام محمد وریماچ مشاور ارشد اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان دیدار نموده، در رابطه به استفاده درست از سیستم بین المللی تیر و ایجاد اکادمی(IRU) در راستای تربیه کدر های جوان در بخش ترانسپورت و آگاهی دهی به شرکت های ترانسپورت بحث نمودند.

وزیر ترانسپورت استفاده درست از سیستم بین المللی تیر(TIR) و معیاری سازی فعالیت های شرکت های ترانسپورتی را از برنامه های اصلی این وزارت خوانده، برای رسیده گی به مشکلات سکتور خصوصی و ایجاد زمینه سرمایه گذاری به سکتور خصوصی و تجار ملی کشور در بخش ترانسپورت اطمینان داده، در قسمت عملی نمودن برنامه های کلان خدماتی، مشارکت سکتور خصوصی را حتمی دانست.

شفیق الله عطای رئیس عامل اتاق تجارت و سرمایه گذاری و امام محمد وریماچ مشاور ارشد این اتاق، از برنامه های تشویقی وزیر ترانسپورت در قسمت مشارکت سکتور خصوصی استقبال نموده بر هماهنگی های لازم میان ادارت مربوطه تاکید نمودند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۲۳
Background image

وزیر ترانسپورت: ایجاد اتاق ترانسپورتی را به منظور نظم درعرضه خدمات ترانسپورتی و قانونمند سازی فعالیت های شرکت های ترانسپورتی امر حتمی خواند.

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت در نشست مشترک هماهنگی که با اشتراک روسا و نماینده گان شرکت های ترانسپورتی در تالار این وزارت به منظور نظرخواهی سکتور خصوصی و نماینده گان شرکت های ترانسپورتی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۱۹
Background image

دیدار تودیعی وزیر ترانسپورت با سفیر جمهوری ترکیه مقیم کابل

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت کشور، در دفتر کاری اش با اوزان ارطغرال سفیر جمهوری ترکیه درافغانستان ملاقات نموده، با یاد آوری از همکاری های دوامدار دولت و مردم ترکیه با افغانستان در بخش. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۱۵
Background image

وزیر ترانسپورت در دیدارش با رئیس و مشاور اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان در قسمت استفاده درست از سیستم بین المللی تیر(TIR) و همکاری های دوجانبه صحبت نمود.

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت کشور، در دفتر کارش با شفیق الله عطائی رئیس و امام محمد وریماچ مشاور ارشد اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان دیدار نموده، در رابطه به استفاده درست از. . .

BACK TO NEWS