اعلامیه مطبوعاتی وزارت ترانسپورت

Anonymous (not verified)
1

دومین نشست تجاری میان افغانستان و بریتانیا ۲۲ میزان سال روان با اشتراک مقامات دولت جمهوری اسلامی افغانستان، دولت شاهی بریتانیا و سرمایه گذاران داخلی و بین المللی در شهر لندن برگزار گردید.

این نشست به هدف توسعه روابط تجارتی میان دو کشور، ارایه فرصت های جدید سرمایه گذاری و ایجاد فرصت بینظیر جهت تقویه و استحکام روابط تجارتی میان سکتور عامه و خصوصی این دو کشور برگزار گردید. در جریان این نشست محترم انجنیر یما یاری وزیر ترانسپورت فرصت های سرمایه گذاری در سکتور ترانسپورت افغانستان را به سرمایه گذاران دولتی و خصوصی کشور بریتانیا تشریح نمودند.

وزیر ترانسپورت حمایت قاطع جمهوری اسلامی افغانستان را برای اشتراک کنندگان جهت سرمایه گزاری در این برنامه ها اعلام نمود. قابل ذکر است که برنامه های پیشکش شده دومین نشست تجاری در قالب مشارکت عامه و خصوصی (PPP) قابل تطبیق بوده و جایگزین مناسب برای سرمایه گذاری در بخش زیربنای کشور محسوب می گردد.‎

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۰ - ۱۲:۴۵
Background image

داوطلبی

وزارت ترانسپورت و هوانوردی ترمینل مسافربری ولایت هرات را که در موازی (43) جریب زمین احداث و دارای تعمیرات, دکاکین، هوتل که به جزئیات درج لایحه وظایف محل میباشد، به اجاره میدهد.

اشخاص . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۸:۵۷
Background image

هشدار!

مدت اعتبار:  ۳۱ جوزا الی ۱ سرطان ۱۴۰۱ خورشیدی
احتمال بارندگی نسبتا شدید همراه با سیلاب های آنی و تند باد لحظه ای در ولایات ذیل پیش بینی می‌گردد:
در ولایت بدخشان، تخار، قندوز، بغلان، غور . . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۴/۱ - ۸:۵۱
Background image

اطلاعیه: در مورد بارندگی ها و سیلاب های آنی

نظر به تحلیل نقشه های سیناپتیکی و مودلهای مختلف هواشناسی، کتله های هوای که وارد کشور شده بود همچنان در کشور حاکم میباشد و باعث بارندگی های شدید همراه با سیلاب های آنی توام با افزایش سطح . . .

بازگشت به اطلاعیه ها