قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت کشور در محفل معرفی سه تن از روسای جدیدالتقرر این وزارت بر تخصص و مسلکی سازی بر مبنای مشارکت ملی و عدالت اجتماعی تاکید نمود.

Anwar_Yaqobi
شنبه ۱۴۰۰/۱/۲۱ - ۱۴:۱۸
1

روسای جدیدالتقرر وزارت ترانسپورت که از طریق رقابت آزاد موفق شده بودند، در حضور داشت محترم حاجی عبدالکریم جوزجانی نماینده محترم مردم ولایت جوزجان در ولسی جرگه، محترم ثارنپال عبدالقیوم نظامی رئیس کمیسیون مبارزه با فساد اداری، محترمه فرخ لقا معاون کمیسیون مبارزه با فساد اداری، شماری از بزرگان و جوانان از طرف وزیر ترانسپورت رسما معرفی و به کارشان آغاز نمود.

وزیر ترانسپورت، تطبیق قانون، مسلکی و تخصصی سازی را در وزارت ترانسپورت با درنظرداشت عدالت و مشارکت ملی در قسمت عملی سازی پلان های اصلاحی همچنان عرضه خدمات ترانسپورت معیاری را از اولویت های کاریش عنوان نموده، موفقیت سه تن از جوانان را در ریاست های کلیدی این وزارت از طریق رقابت آزاد تبریک گفته از آنان خواست تا در قسمت عملی سازی برنامه ها و پلان های اصلاحی، ایجاد سیستم های منظم الکترونیکی سازی و تامین روابط خارجی در راستای بهبود و تقویت روابط ترانسپورتی تلاش نموده همچنان به منظور عرضه خدمات ترانسپورتی معیاری و رسیده گی به مشکلات هموطنان عزیز اقدامات عملی را روی دست گرفته حکومت داری خوب و بهتر تقویت نمایند.

در همین حال محترم ثارنپال عبدالقیوم نظامی رئیس مبارزه با فساد اداری از برنامه های اصلاحی رهبری وزارت ترانسپورت در قسمت عرضه خدمات ترانسپورتی با در نظرداشت مشارکت ملی و عدالت استقبال نموده، همکاری های همه جانبه شانرا در راستای بهبود وضعیت فعلی همچنان استحکام پایه های نظامی کنونی و آینده درخشان اطمنان دادند.

در اخیر محترم یارمحمد رمضان به حیث رئیس قوانین و ارتباط خارجه، محترم محمد سلیم نظامی به حیث رئیس تکنالوژی معلوماتی و محترم قدرت الله فایق به حیث ریس پلان و پالیسی و زارت ترانسپورت که قبلا بعداز سپری نمودن امتحان رقابتی از طریق کمیسیون محترم اصلاحات اداری و خدمات ملکی و حکم مقام عالی ریاست جمهوری موفق به احراز بست های متذکره گردیده بودند رسما به دفتر هایشان معرفی و به کارشان آغاز نمودند

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۲۳
Background image

وزیر ترانسپورت: ایجاد اتاق ترانسپورتی را به منظور نظم درعرضه خدمات ترانسپورتی و قانونمند سازی فعالیت های شرکت های ترانسپورتی امر حتمی خواند.

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت در نشست مشترک هماهنگی که با اشتراک روسا و نماینده گان شرکت های ترانسپورتی در تالار این وزارت به منظور نظرخواهی سکتور خصوصی و نماینده گان شرکت های ترانسپورتی. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۱۹
Background image

دیدار تودیعی وزیر ترانسپورت با سفیر جمهوری ترکیه مقیم کابل

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت کشور، در دفتر کاری اش با اوزان ارطغرال سفیر جمهوری ترکیه درافغانستان ملاقات نموده، با یاد آوری از همکاری های دوامدار دولت و مردم ترکیه با افغانستان در بخش. . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۸:۱۵
Background image

وزیر ترانسپورت در دیدارش با رئیس و مشاور اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان در قسمت استفاده درست از سیستم بین المللی تیر(TIR) و همکاری های دوجانبه صحبت نمود.

قدرت الله ذکی وزیر ترانسپورت کشور، در دفتر کارش با شفیق الله عطائی رئیس و امام محمد وریماچ مشاور ارشد اتاق تجارت و سرمایه گذاری افغانستان دیدار نموده، در رابطه به استفاده درست از. . .

BACK TO NEWS