مسئولین ترانسپورت ولایت نیمروز با دریوران اعتصاب کننده بندر نیمروز (پل ابریشم - میلک) در محل تحصن آن ها ملاقات نمود.

Ali Muhsin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۱۴ - ۹:۳۰
mot

دریوران اعتصاب کننده در نیمروز بندر پل ابریشم - میلک به خاطر مشکلات ایجاد شده از جانب مسئولین پایانه ای، گمرکی و سرحدی پایانه مرزی میلک جمهوری اسلامی ایران از قبیل بلند بودن هزینه ها بخاطر فعالیت در آن کشور، نبود خدمات و تسهیلات در برابر هزینه ها، برخورد زننده مسئولین جانب ایرانی خصوصا مسئولین مرزبانی ایرانی و همچنان توقیف بسیاری از وسایط افغان در ایران دست به اعتصاب زده اند که اعتصاب کنندگان با رئیس تنظیم ترانسپورت زمینی ولایت نیمروز ملاقات نموده و مشکلات شان را بیان داشته اند.

این موضوع با اشتراک رئیس شورای ولایتی، رئیس اتاق تجارت و صنایع، رئیس گمرک، روسای شرکت های ترانسپورتی و سکتور خصوصی صورت گرفته است و به تعقیب آن مشکلاتشان با مقامات محلی و‌ مرکزی شریک گردیده است که اعتصاب کننده گان از ادارات ذیدخل خواستار رسیده گی به مشکلاتشان میباشند.

در همین حال مسئولین وزارت ترانسپورت اعتصاب دریوران و مشکلات شانرا با ادارات ذیدخل در میان گذاشته و در قسمت اینکه جهت حل مشکلات آنها از هیچگونه سعی و تلاش دریغ نخواهد کرد اطمینان کامل می‌دهد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۹:۳۲
Background image

دیدار محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت با شماری از روسا و مسولین شرکت های سیاحتی.

نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت در دیدار که با شماری از روسا و مسولین شرکت های سیاحتی داشت پلان ها و برنامه های کاریشانرا، آوردن اصلاحات بنیادی در وزارت ترانسپورت و عرضه خدمات. . .
دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۸:۵۶
Background image

ملاقات سرپرست و نامزد وزیر وزارت ترانسپورت با رئیس عمومی هوانوردی ملکی .

محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت، با محترم محمد قاسم وفایی زاده رئیس عمومی، معینان و روسای اداره هوانوردی ملکی افغانستان ملاقات نمود.
ابتدا آقای وفایی زاده. . .
یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۰ - ۸:۴۰
Background image

محترم قدرت الله ذکی نامزد وزیر و سرپرست وزارت ترانسپورت با محترم مولانا جلال یفتلی رئیس ریاست امنیت رجال برجسته دولتی دیدار نمود.

در این نشست دو طرف روی هماهنگی بیشتر میان وزارت ترانسپورت و ریاست رجال برجسته بمنظور تامین امنیت بهتر دراین اداره صحبت و گفتگو نمودند
آقای ذکی ضمن ابراز قدردانی و ستایش از زحمات شبانه. . .

BACK TO NEWS