در ختم ورکشاپ سه روزه، وزیر ترانسپورت آوردن اصلاحات بنیادی و ایجاد سیستم الکترونیکی و بانکی سازی بخش های ترانسپورت را از اولویت های کاری اش عنوان نمود.

Anwar_Yaqobi
Sat, Jan 02 2021 10:46 AM
1

ورکشاپ سه روز در رابطه به تهیه پلان استراتژیک وزارت ترانسپورت برای 5 سال آینده(1400- 1404) به اساس هدایت وزیر ترانسپورت در راستای اصلاحات بنیادی، بهبود وضعیت ترانسپورت، ایجاد سیستم الکترونیکی و بانکی سازی بخش های اداری، جمع آوری شاف عواید ترانسورتی، مبارزه با فساد اداری و نظم ترانسپورتی، احداث ترمینال های معیاری، استندرد سازی فعالیت های شرکت های ترانسپورتی، فعال و ایجاد آتشه های ترانسپورتی در کشورهای مورد نیاز با اشتراک روسای مرکزی و ولایات برگزار گردیده در جریان سه روز میان مسولین مربوطه با ایجاد گروپ های مشخص تبادل نظر صورت گرفته، همچنان پس از ارائه پرزنتیشن روسای مرکزی، تمام پیشنهادات و نظریات اشتراک کننده گان بیرون نویس گردیده و قرار است در پلان کنجانیده شود.

وزیر ترانسپورت کشور، تعدیل قانون ترانسپورت جاده را به اساس نیازمندی ها، ایجاد تشکیل کارا و جوابگو، عصری و الکترونیکی سازی بخش های ترانسپورتی، جمع آوری شفاف عواید ترانسپورتی، معیاری سازی فعالیت شرکت های ترانسپورتی مسافربری و باربری در مرکز و شهرها، تقویت و گسترش روابط ترانسپورت با کشور های منطقه، همسایه و جهان، بلند بردن ظرفیت های کارمندان را با برگزاری برنامه های کوتا مدت و دراز مدت در خارج از کشور و ولایات، ایجاد سیستم نظارتی الکترونیکی میان ولایات و آتشه های ترانسپورتی با مرکز و رسیده گی به مشکلات همشهریان عزیز را نیز از اولویت های کاریش خوانده تاکید کرد که تمام رؤسا مشکلات شانرا بررسی و طرح مشخص با درنظر داشت تحلیل اقتصادی، اجتماعی و ترانسپورتی را در قسمت برون رفت از وضعیت کنونی در پلان 5 ساله شریک نمایند.

وی خاطر نشان ساخت که مبارزه با فساد و جمع آوری شفاف عواید ترانسپورتی و تسهیلات ترانسپورتی یکی از وظایف عمده این وزارت بوده که به اساس آن تمام کارمندان این وزارت در مرکز و ولایات وظایف شانرا در این راستا به صورت درست انجام داده و کارمندان که در این قسمت از خود شایسته گی نشان دهند اصل مکافات و مجازات را در این بخش عملی خواهدنمود.

از سوی هم مداخلات اشخاص و افراد غیر مسول را در بخش ترانسپورت قابل قبول ندانسته یک بار دیگر به تمام روسای ولایتی هدایت داد؛ تا در جریان هفته جدید مشکلات در ولایات شان، مداخلات اشخاص و افراد غیر مسؤل، همچنان تمام موارد را یاداشت و با رهبری شریک نمایند؛ تا اقدامات جدی در این قسمت روی دست گرفته شود.

تازه ترین اخبار

Sun, Jan 03 2021 9:53 AM
Background image

جمهور رئیس غنی: ترانسپورت قاچاق و فساددن مصئون بۉلیشی کېره ک

افغانستان اسلامی جمهوریتی جمهور رئیسی محمد اشرف غنی، بوگون توشدن آلدین جمهورلیک سرایی نینگ چهارچنار قصریده اویوشتیریلگن ییغینده ترانسپورت وزیرلیگی نینگ رهبریتی و مسئوللر بیلن اوچره شیب. . .

Wed, Dec 30 2020 12:22 PM
Background image

دافغانستان اسلام جمهورلیک ریسی جناب محمداشرف غنی احمدزی دن منت دارمن

افغانستان اسلام جمهورلیک ریسی جناب محمداشرف غنی احمدزی دن منت دارمن؛ چونکه اولر جوده کوپ ایش جدول لریگه قره می مینی قبول قیلدی لر، علایده صبر طاقت بیلن ترانسپورت وزیرلیگی نینگ بارچه. . .

Mon, Dec 28 2020 9:42 AM
Background image

زمانوی تیزیمنی قوریش و ترانسپورتنی ینگی دورگه یونلتیریش اوچون پروفیشنل آدملرنی جلب قیلیش اوشبو وزیرلیک رهبریتی نینگ وظیفه لریدن بیری بولدی.

بوگن ایرته لب ساعت 8:30 ده بولیب اوتگن یغیلیشده ترانسپورت وزیری قدرت الله ذکی ریسلیک قیلدی، انسانی منابع باشلیغی نجیب الله جامع و ترانسپورت وزیرلیگی دفتری نینگ باشلیغی عبدالوهاب ظفری. . .

بازگشت به اخبار