بازدید انجنیر ارشد اداره ملی سرک ها از جریان کار سرک تانک لوگر الی چهل دختران

Anonymous (not verified)
Wed, Jan 01 2020 2:13 PM
سرک تانک لوگر الی چهل دختران

بازدید انجنیر ارشد اداره ملی سرک ها از جریان کار سرک تانک لوگر الی چهل دختران

محمد حامد علمی انجنیر ارشد اداره ملی سرکهای وزارت ترانسپورت با حضور رسانه ها از جریان کار سرک تانک لوگر الی منطقه چهل دختران باز دید بعمل آورد.

وی ضمن دیدار از جریان کار این سرک برای مسوولین مربوطه هدایت داد تا پروژه را مطابق قرار داد تطبیق نمایند و بر کیفیت کار و حل مشکلات ترانسپورتی هموطنان عزیزی که از این مسیر عبور و مرور می نمایند تاکید نمود.

سرک تانک لوگر الی چهل دختران از سوی دولت افغانستان تمویل می گردد که 7 کیلومتر طول و 60 متر عرض، چهار خط موتر رو اساسی، دو خط BRT و چهار خط فرعی همراه با ساحات سبز، پیاده رو ها، آبروها، خطوط بایسکل رانی، تنویرجاده و سایر مشخصات یک جادۀ معیاری را دارا می باشد.

این سرک یکی از بخش های شاهراه جنوب شرقی بوده از لحاظ اقتصادی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان است که با تطبیق آن ازدحام ترافیکی کاهش می یابد و سهولت های ترانسپورتی برای باشندگان این مسیر فراهم می گردد.

قابل ذکر است، در مسیر سرک تانک لوگر الی چهل دختران یک کانال بنام مستان با طول 3.2 کیلومتر نیز ساخته می شود. هزینه مجموعی پروژه 2.2 میلیارد افغانی می باشد و الی ختم سال 1399 تکمیل خواهد شد.

تازه ترین اخبار

Sun, Apr 25 2021 10:16 AM
Background image

جمهور رئیس غنی ترانسپورت وزیرلیگیده گی اصلاحات و بجریلگن ایشلر گزارشینی اېشیتدی

افغانستان اسلامی جمهوریتی جمهور رئیسی محمد اشرف غنی، بوگون توشدن آلدین ترانسپورت وزیرلیگی رهبرلیگی بیلن ییغین اۉتکزیب مذکور وزیرلیکده گی اصلاحات و بجریلگن ایشلرنینگ گزارشینی اېشیتدی.

ا. . .

بازگشت به اخبار