پیام سپاس گذاری وزیر ترانسپورت جمهوری اسلامی افغانستان

Anwar Yaqoubi
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۳:۱۹
عکس

وکلای با عزت مردم افغانستان، یک بار دیگر از اعتماد شما برای اینجانب منحیث وزیرترانسپورت اظهار سپاس نموده، از حمایت و پشتیبانی تان صمیمانه قدردانی و اظهارامتنان می نمایم.
ناگفته نباید گذاشت که اعتماد شما بزرگان به نسل جوان، نشان دهنده تخصص گرایی و متضمن آینده بهتربرای افغانستان با ثبات و سربلند خواهد بود.
بنده زمانیکه در سال 1396 خورشیدی به این وزارت معرفی گردیدم تنها ربع آخر سال مالی 1396 باقی مانده بود اما در این فرصت کم ما با تلاش های خسته گی ناپذیرتوانستیم میزان مصرف بودجه انکشافی را بیشترنماییم. 
قابل یاد آوریست که وزارت ترانسپورت توانسته است در سال مالی 1397 خورشیدی 81 فیصد بودجه انکشافی خود را به مصرف برساند که نشان دهنده ظرفیت، کارآیی و تخصص گرایی در این اداره میباشد.
وزارت ترانسپورت خود را متعهد به خدمت گذاری در راستای آبادانی کشور دانسته و سهم ارزنده خویش را در این راستا ایفا نموده از هیچ نوع سعی و تلاش در امر خدمت گذاری به مردم افغانستان دریغ نخواهد ورزید. امیدوارم حمایت وهمکاری شما نمایندگان معزز مردم افغانستان در راستای تطبیق پروژه های انکشافی برای ساختن یک افغانستان شگوفا در آینده نیز ادامه داشته باشد.

بااحترام 
محمد حمید طهماسی
وزیر ترانسپورت

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۷ - ۸:۴۹
Background image

ورکشاپ کاری سه روزه با حضور روسای ترانسپورت ولایات کشور تدویر یافت

ورکشاپ کاری سه روزه با اشتراک روسای ترانسپورت ولایات، روسای مرکزی و رئیس عمومی اداره ترانسپورت جاده، در تالار کنفرانس های این اداره برگزار گردید.
دیدگاه اداره برای توسعه سکتور ترانسپورت. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۲:۴۶
Background image

پیشرفت کاری سرک سپری سرخرود 87.17 فیصد می باشد

سرک سپری _سرخرود دارای 33 کیلومتر طول و 11متر عرض با شانه های سرک می باشد که به قیمت بیشتر از 35 میلیون دالر با یک شرکت ساختمانی خصوصی قرار داد گردیده است.
تا کنون 87.17 فیصد پیشرفت. . .

شنبه ۱۳۹۸/۷/۲۰ - ۱۴:۷
Background image

قرارداد مطالعه و دیزاین تفصیلی سیستم الکترونیکی جمع آوری محصول ترانسپورتی برای دروازه های شهر کابل به امضا رسید.

قرارداد مطالعه و دیزاین تفصیلی ایجاد سیستم الکترونیکی جمع آوری محصول ترانسپورتی برای دروازه های شهر کابل (e-tollgates) میان اداره ترانسپورت جاده و شرکت های MCE ترکی و ToNext افغانی به. . .

BACK TO NEWS