پیام سپاس گذاری وزیر ترانسپورت جمهوری اسلامی افغانستان

Anwar Yaqoubi
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۳:۱۹
عکس

وکلای با عزت مردم افغانستان، یک بار دیگر از اعتماد شما برای اینجانب منحیث وزیرترانسپورت اظهار سپاس نموده، از حمایت و پشتیبانی تان صمیمانه قدردانی و اظهارامتنان می نمایم.
ناگفته نباید گذاشت که اعتماد شما بزرگان به نسل جوان، نشان دهنده تخصص گرایی و متضمن آینده بهتربرای افغانستان با ثبات و سربلند خواهد بود.
بنده زمانیکه در سال 1396 خورشیدی به این وزارت معرفی گردیدم تنها ربع آخر سال مالی 1396 باقی مانده بود اما در این فرصت کم ما با تلاش های خسته گی ناپذیرتوانستیم میزان مصرف بودجه انکشافی را بیشترنماییم. 
قابل یاد آوریست که وزارت ترانسپورت توانسته است در سال مالی 1397 خورشیدی 81 فیصد بودجه انکشافی خود را به مصرف برساند که نشان دهنده ظرفیت، کارآیی و تخصص گرایی در این اداره میباشد.
وزارت ترانسپورت خود را متعهد به خدمت گذاری در راستای آبادانی کشور دانسته و سهم ارزنده خویش را در این راستا ایفا نموده از هیچ نوع سعی و تلاش در امر خدمت گذاری به مردم افغانستان دریغ نخواهد ورزید. امیدوارم حمایت وهمکاری شما نمایندگان معزز مردم افغانستان در راستای تطبیق پروژه های انکشافی برای ساختن یک افغانستان شگوفا در آینده نیز ادامه داشته باشد.

بااحترام 
محمد حمید طهماسی
وزیر ترانسپورت

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۱:۵۵
Background image

ترمینل ترانسپورتی پایتخت با سرمایه گذاری سکتور خصوصی رسما ازطرف محترم ديپلوم انجنير یما یاری وزیر ترانسپورت، محترمه حسن بانو غضنفر سرپرست اداره سرمياشت، با اشتراك مقامات دولتي، نماينده گان محترم مردم در مجلسين شورای ملی، والي محترم كابل، نماينده گان سكتور

نظر به تعهدات حکومت وحدت ملی و رهبری وزارت ترانسپورت در جهت ساختن زیربنا های ترانسپورتی و آوردن اصلاحات در بخش ارائه خدمات ترانسپورتی امروز ، فعاليت ترمینل ترانسپورتی مسافربری پایتخت. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۸:۳۴
Background image

جلسه پیشرفت کاری، حل مشکلات و دریافت پیشنهادات در خصوص تطبیق پلان تطبیقی موافقتنامه چابهار

نشست تعقیبی چابهار جهت پیگیری موضوعات مرتبط به پیشرفت ها و چالشها در کریدور بندر چابهار تحت ریاست محترم امام محمد وریماچ معاون مالی و اداری و وارسی کننده، اداره تنظیم ترانسپورت جاده در. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۱:۲
Background image

جلسه اولويت بندي اهداف برنامه انكشاف پايدار (SDG) براي اداره ترانسپورت جاده دایر گردید.

جلسه اولويت بندي اهداف برنامه انكشاف پايدار (SDG) براي اداره ترانسپورت جاده با اشتراک نماینده گان سازمان ملل متحد، رياست محترم اجراييه و كارمندان تخنيكي بخش مربوطه تحت رياست محترم امام. . .

BACK TO NEWS